Aktuality

Další fest11.06.2008
S radostí můžeme oznámit, že zahrajeme i v Kácově na Sázavafestu,přesné datum a čas upřesníme.
Dynamika09.06.2008
Nadpisem nemyslime dynamiku hry, ale dynamiku vyvoje poslednich udalosti. Pred chvilkou nam bylo nabidnuto hrani na festivalu Votvirak v Milovicich na letisti, coz jsme radi prijali. A zaroven muzeme s radosti oznamit, ze s nami dorazi i punkovy katechista, muzikant, beatlesolog - DJ a MC VAANT, clen particky U merkura. Tak snad jen aby nebyly bourky a v sobotu v 17:20 - letiste Milovice!
A omluvte mou diakritiku, ale dynamika me spolu s Teocharem pohltila, navic jsem byl trosku zmaten, kdyz si Teochar privedl sve nove dva kamose - Mr. DAT a Dr. MAT si rikaji. Ale o nich az nekdy jindy.
Doupnice fest - díky za support !!!08.06.2008
Tak hlavně - díky všem za ocenění našeho sobotního půlnočního "poselství" :-) Koncert v Doupnici jsme si dost užili a viděli jsme, že vy také, za což máte náš respekt. Přeci jen nehrajeme hardrock, ani nejsme profesionální fotbalisti, takže to bylo příjemné zjištění vidět, jak nám tu energii vracíte. Ještě jsme chtěli napsat něco v tom duchu, že by na hudebních festivalech mohla být na hlavním stage obří obrazovka, kde se lidi budou koukat na fotbal - ostatně kvůli tomu se na hudební festival chodí - a ne ji dát 200m mimo pódium. Bylo to nezvyklé, když na hlavní scéně hrála legenda Priessnitz a lidi koukali radši na fotbal...Ale jak říkám - na hudební festival se chodí kvůli fotbalu. Slovy Badyho - cituji: "mrdat fotbal ...."
Po delší době....02.06.2008
.... se konečně ozýváme. Teochar nás zavřel ve zkušebně a nechal pracovat na novém materiálu - tentokrát veškeré nové věci vznikly z jamování, které jsme vždy nahrávali. První várku nových věcí uslyšíte již tento víkend - přesněji v sobotu 7.6. na festivalu Doupnice. Hrajeme od 23:30, čili ideální čas. Na postu zpěvačky bude chybět Daniela, jejíž místo "opanuje" (či spíše "oženuje") Iveta, kterou místní scéna zná z kapely Daen and the groove company.
Tak se v sobotu moc neunavte, abyste nepřišli o naše poselství. :-)
Koncert v Agoře zrušen!22.12.2007
Bohužel musíme oznámit,že z důvodu onemocnění Daniely, naší zpěvačky, jsme nuceni zrušit naše vystoupení v Chrudimi. Do poslední chvíle (sobotní poledne) jsme věřili, že efedrin, kofein, paracetamol či kyselina acetylsalicylová vše vyřeší. Marně. Virus byl silnější. Těšili jsme se na tenhleten mejdan, zvláště když je chrudimská Agora pro část kapely "domovinou". S horečkami a kašlem se dá hrát na klávesy či ždímat basa, ale pro zpěváka je to neuskutečnitelné. Přijměte omluvu a sobotní večer si užijte bez nás, akce samozřejmě je.
Fotky ze zkoušení19.12.2007
Nějaké fotky z našeho snažení před koncerty můžete shlédnout ZDE
Koncert v Roxy18.12.2007
Děkujeme všem, kteří dorazili včera včas do Roxy a omlouváme se všem vytleskávačům a vyleskávačkám, že jsme nedali nic navíc, ale prostě desátá je desátá :-)
Koncert v Agoře14.12.2007
Pro Pardubáky a Chrudimáky (a ostatní samozřejmě) máme vánoční příznivou zprávu - naše předvánoční zkoušení v Agoře bude zakončeno vánočním koncertem 22/12/07,kde vánočními písněmi potěšíme nejen všechny Vánoce očekávající posluchače, ale i ty, které Vánoce neočekávají, ale upřednostňují třeba Chanuku. Takže vlezlé slušnosti a politické korektnosti bylo učiněno zadost a prostě P_Ř_I_J_Ď_T_E__N_A__P_O_Ř_Á_D_N_Ý__M_E_J_D_A_N!
Nebudeme hrát samozřejmě sami, vánočně vás přijde naladit sám TEN, jehož Vánoce jsou, akorát bude z čokolády zabalené ve vánočně laděném alobalu, samozřejmě speciálně pro vánoční svátky vyrobeném. Už končím, začíná se sem opět vkrádat slušnost....
Zkoušíme04.12.2007
Na prosincový koncert v Roxy zkoušíme s Petrem Mori na pozici bubeníka. Našeho Badyho jsme totiž zapůjčili filharmonii na turné do Španělska. Tracky znějí stejně přesně, ostatně jako vždy :-)
Děkujeme chrudimskému klubu Agora, kde zkoušíme a který nám umožnil vychytávat poslední drobnosti (i jeho produkční za nastolení pohody donáškou Plzně přímo k jevišti)!
Remek v hitparádě Inkubátor08.10.2007
Pro měsíc říjen byl náš track REMEK zařazen do hitparády Inkubator na Ilegalne.cz. Takže nás můžete podpořit a hlasovat ZDE.
Nové skladby03.10.2007
Tak konečně můžete slyšet naše,ještě horké, tracky. V sekci muzika samozřejmě. Doufáme, že se vám budou líbit a že nás nebudete podezřívat z nenápadného příklonu k metálku (ikdyž třeba takový Napalm Death máme rádi). Listen !!!
2 "N"08.09.2007
Se začátkem školního roku máme pro vás hned 2 "N". :o) Spustili jsme "N"ové internetové stránky. Zároveň probíhá dokončení a mastering dalších "N"ových" tracků, které budou v průběhu týdne umístěny do sekce Muzika.
Stránky: < 1 2 > Vše
Created By Jan Pěček, Design By Ivan Rotrekl